top of page

  Elif S.

  Online Matematik-Fen-Türkçe özel ders-Mart 2023

Kızımız 7.sınıfta ve özel okulda olmasına rağmen verilen eğitimin Lgs için yetersiz olduğunu ve motivasyon konusunda ebeveyn olarak çok da yardımımızın dokunamadığını farkettiğimizde destek almak için tavsiye üzerine Recep Hocayla iletişime geçtik.Önceleri online eğitimin ne kadar etkili olacağı konusunda endişeliydik fakat hocamızın sabırlı ve özverili çalışma sistemi sayesinde ,kızımızın matematik ve fen derslerinde  göstermiş olduğu başarısıyla öğretmenlerinin dahi dikkatini çekmesi bizim için tatmin edici oldu.Umarım başarıları katlanarak devam eder ve Lgs sınavında Recep Hocanın desteğiyle güzel bir okul kazanır. Ama hocamızla yolculuğumuz bence bu kadarla kalmaz, üniversite sınavı ve sonrası için de bizden kolay kolay kurtulamaz :) Unutmadan sözel dersler konusunda çocuklarla iletişimi şahane olan kıymetli eşi Duru Hanım‘ı da söylemeden geçemeyeceğim. Duru Hoca uluslararası geçerliliği olan eğitim koçu ve eğitim sertifikasıyla taçlandırdığı öğretmenliği sayesinde eşiyle birlikte tüm derslerdeki ihtiyaçlarımızı online olarak giderdiler. Kızımızı evlatları gibi görüp sabırla ve sevgiyle yanında oldukları için kendilerine teşekkür ederiz .Emeklerinin karşılığı olan başarılarını birlikte alkışlayacağımız günleri hep birlikte görelim inşallah. Saygılarımızla…

  Süleyman G.

  Online Ortaokul Matematik-Fen-Türkçe özel ders-Ocak 2023

7. sınıfın başından beri oğlum Recep Hoca’dan matematik ve fen dersleri alıyor. Düzenli ders çalışmaya alışması için Hocamızın çok faydası oldu. Derslerde çözdüğü yeni nesil sorular sayesinde oğlum denemelerdeki netlerini arttırdı. En önemlisi kendine güveni geldi. Matematik ve fen dersi anlatmanın yanında Recep Hoca öğrencisinin tüm çalışma programıyla ilgileniyor. Haftalık çalışma hedefleri vererek düzenli çalışmayı öğretiyor. Seneye de LGS hazırlığında Recep Hoca ile devam edeceğiz. Kendisine teşekkür ederiz. Çocuğunuzun severek çalışmasını istiyorsanız Recep Hocadan destek almanızı tavsiye ederiz.

  Rahşan K.

  Online Lise Matematik-Geometri Özel Ders-Kasım 2022

Recep hocadan online geometri ve matematik dersi alıyorum. Derslerimiz çok eğlenceli ve verimli geçiyor. Ders süresinin nasıl bittiğini anlamıyorum. Henüz bir ay oldu ama şimdiden farkı görebiliyorum ve başarabileceğime inancım arttı teşekkür ederim hocam🙏🏼

  Dr. Öğr. Üyesi Ömer Lütfi A.

  Online DGS Matematik, ORTAOKUL Matematik-Fen-Türkçe-Sosyal özel ders-Haziran 2022

Recep Hoca ile DGS dersleri için matematik dersi arayışım sürecinde tanıştım. Online dersin nasıl olabileceği konusunda bazı tereddütlerim vardı ama ilk ders sonrası mükemmel bir sistemi ve anlatım- öğretme tecrübesine sahip olduğunu ve bu şekilde olan bir dersin birebir dersten daha hızlı ve ve efektif olduğuna bizzat şahit oldum. Kızımı da sonrasında LGS eğitimi için kendisine emanet ettim. Baba kız bundan sonra sınav modundayız. Öğretmeninizi buldunuz. Şiddetle tavsiye ederim.

  Violeta G.

  Online LGS Matematik Özel Ders-Haziran 2022

İlan verdikten sonra Recep Hoca hemen dönüş yaptı ve kendini çok iyi şekilde tanıttı. Tanıttığı gibi de kızıma dersleri anlayıcak şekilde çalıştırdı. Keşke daha önce Recep Hocadan ders alsaydık.

 

  Elif Y. 

  Online TYT AYT Matematik Özel Ders-Mayıs 2022

Öncelikle, Recep hocama emeklerinden ve sabrından ötürü gönülden teşekkür ederim, matematik dersinde 5.haftadayız, gayet verimli bir çalışma, nedeni ise matematiğe küsmüş, YKS ye hazırlanan kızım, artık bu dersi önemseyip benimsediğini görebiliyorum, çok teşekkür ederim. 

   Dilek K. 

   Online TYT AYT Matematik Özel Ders-Mayıs 2022

Öğrenciyle iletişimi çok iyi üniversiteye hazırlanan oğlum için faydalı oldu.

   Hayat Miray C.

   Online Geometri Dersi-Mayıs 2022

  Uzun süre kendi başıma halletmeye çalıştığım geometri dersinde her şeyi kendim için ne kadar zorlaştırdığımı ve aslında hiçbir şeyin yapılamaz diye nitelendirilmemesi gerektiğini bana sabırla öğreten ve oldukça kısa zamanda denemelerde net olarak tüm öğrettiklerini bana kazandıran hocadır Recep Hoca. Geometri dersine önyargılar ile bakarken soru çözmekten zevk alır hale geldim teşekkürler hocam :)

  Derin A.

  Online Lise Matematik(ing) Özel Ders-09/04/2022

IB müfredatı görmekteyim ve matematiğim çok zayıftı ancak anlatımı çok güzel ve dersleri çok eğlenceli olan Recep hocama çok teşekkür ederim 🙏🏻 matematiği sevdiren nadir hocalardan 😁

  Fatih K.

  Online Matematik Özel Ders LGS-05/04/2022

Merhaba, kızım uygulamanız üzerinden ders alıyor. Öğretmenimiz Recep ERBAY ın ders tekniği ve motivasyonu ile kısa zamanda kızımız büyük ilerleme kaydetti. kendisine teşekkürümüzü iletmenizi rica ediyorum. Ayrıca herkese bu uygulamayı ve özellikle matematik desteği almak isteyenlere Recep ERBAY hocamızı kesinlikle ailecek tavsiye ediyoruz.

  Sabriye G.

  Online Matematik Özel Ders LGS-31./03/2022

Yaklaşık bir aydır Recep Hoca ile çalışıyoruz. Derslerimiz online. Çok verimli ilerliyoruz ve çok çok memnunuz. Uzaktan eğitim ile ilgili tüm ön yargımızı kırdı öğretim sistemi. Sağladığı karkı ve tüm destekleri için teşekkür ederiz.

  Ayla

  Online Matematik-11.sınıf 15/12/2021 

Recep hocanın dersleri diğer Online derslere göre baya iyi ve farklı. Gerçekten anlayabileceğiniz bir dil kullanarak dersi anlatıyor. Diğer hocalara da göre de daha iyi 100% tavsiye ederim.

  Arda D.

  Online Matematik-Fen Bilimleri-Türkçe-LGS 18/11/2021
Recep Hocam’dan online ders alışımın 2. yılı. Bu sene 8. sınıftayım. LGS için de yine temel derslerden Recep Hocam’ı tercih ettim. Çünkü her şeyden önce Recep Hocam işini gerçekten çok ciddiye alıyor. Konu anlatımından sonra kolaydan zora doğru sırayla değişik kaynaklardan bol soru çözümü yaptırması konuyu iyi anlayıp pekiştirmeyi sağlıyor. Soruların çözümünde gösterdiği pratik yöntemler sınavda zamanımı iyi kullanmama yardımcı oluyor. Yapamadığım, anlamadığım her soruyu hocam anlayana kadar çeşitli yollardan sabırla anlatıyor. Ayrıca kendime güvenimin azaldığı, moralimin bozuk olduğu, motivasyonumun düştüğü durumlarda bana destek olup önerilerde bulunması, rahatlatması gerçekten çok değerli. Mesleğinde profesyonel, işini severek yapan, başarı için her türlü desteği veren, bilgisine güvenebileceği bir hoca arayan herkese Recep Hocam’ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Onunla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

  Mustafa 

  Online Matematik-Geometri-Fizik Özel Ders-YKS 16/06/2021

Recep Hocamdan ders almaya neredeyse ders senesinin ortasında başladım. Başlamadan önce her ailenin tercih edeceği gibi yüz yüze özel dersi tercih ettim. Ama belirli nedenlerden dolayı yüz yüze dersten vazgeçtim. Vazgeçmemle birlikte artık online ders almaya karar verdim. İnternette gezinirken Recep Hocanın sitesine denk geldim oradan Recep Hocayla iletişime geçtim. Öncelikle bana ders içi prensiplerini söyledi ve online dersten zevk aldıracak online ders programını tanıttı. Online ders ne kadar ailelere ters gelse de Recep Hocanın online ders yöntemi ile kesinlikle yüz yüze eğitime nispeten 10 kat fazla verim alıyorum. Recep Hocamdan fizik, Matematik ve Geometri derslerini alıyorum. Hem ders hakkında ki bilgisi hem de ders içi motivasyonu olsun beni o derse teşvik etti. Bu pandemi döneminde online ders almaktan çekinen ailelerin kesinlikle artık online derse uyum sağlamasını ve Recep Hocamdan ders almasını öneriyorum.    

 

  Esra 

  Online Matematik-Geometri Özel Ders-YKS 15/05/2021  

Herkese selam,

Öncelikle online olarak ders almakta zorlanan bir öğrenci olarak başlarda tereddüt etmiştim. Fakat ilk dersten itibaren anladım ki ben bu işi Recep Hocamla beraber yürütebilirim. Dönem sonuna yaklaşmış bulunmaktayız ve bu zamana kadar en ufak bir aksilik yaşamadım. benim gibi tereddüt eden veya anlayamam diye düşünen varsa hocamızla iletişime geçip ön yargılarını yok edebilir. Her koşulda yardımını esirgemeyen Recep Hocamıza çok teşekkür ederim. 

  Merve D.

  Online Matematik-Geometri Özel Ders-YKS  06/01/2021

Ders anlatımı ve dersi işlerken kullandığı programın sağladığı avantaj ile hocamızın dersleri mükemmel aynı zamanda 7/24 desteği ve ilgisiyle sınav stresinin üstesinden gelmeye yardımda bulunan eşsiz bir rehberdir . Matematik konusunda yardıma ihtiyacınız var ise  zaman kaybetmeden recep hocayla tanışmanızı tavsiye ederim.

 

  Aleyna D. 

  Online Matematik-Geometri Özel Ders-YKS  04/01/2021

Recep hoca başarılı ders anlatımı ve gönüllü rehberliği ile öğrenciyi çok iyi şekilde yönlendirebilen bir öğretmen. Ayrıca birebir dersin yanında kullandığı özel program sayesinde birebir dersten daha verimli online ders seçeneğinin de olması İstanbul dışında yaşayan öğrenciler için büyük şans..

  Orçun K. 

  Online Matematik- Geometri Özel Ders-DGS   11/09/2020

Recep Hoca ile 2 ay çalıştık. Gerçekten çok başarılı kendisi. Pişman olmayacaksınız. :)

 

  Sevda A.

  Online Matematik Özel Ders-YKS   08/09/2020

disiplinli bir çalışma şekli var almaya başladığınız hatta ilk konuşmadan itibaren beslenmenize uyku saatinize aktivitelerinize ders çalışma saatlerinize kadar hepsi ile ilgileniyor. Matematik dersi alıyorum. Pandemi sürecindeyiz ve farklı şehirlerde olduğumuz İçin dersleri online olarak yapıyoruz. Başta online olması tereddüt ettirmişti ama çok memnun kaldım. Recep hocanın da yazdığı gibi farklı şekilde online ders yapıyoruz. Almak isteyenler tereddüt etmesin.

  Funda D. 

  Online Matematik-Geometri Özel Ders-YKS    05/09/2020

Recep Bey, bilgisi ve öğrenciye olan yaklaşımıyla oldukça değerli bir hocadır. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Barış İ. 

  Online Matematik Özel Ders-YKS   08/08/2020

Recep hocam iyi ki sizinle tanıştım, sınavdan beklentilerimi sizin de desteğinizle ulaşacağım biliyorum, kendime güvenim artarak devam ediyor. Teşekkür ederim.

  Çisem U.

  Online Matematik Özel Ders-KPSS   14/07/2020

Her türlü bilgi ve birikime sahip mükemmel bir hocamız her seviyeye hitap eden mükemmel püf noktalar verem aynı zamanda rehberlikte de mükemmel öğrencilerini yapabileceğine inandıran pozitif bir hocamız herkese tavsiye ederim ☺️

 

  Çiğdem A. 

  Online Matematik Özel Ders-KPSS   12/07/2020

Dersler çok verimli geçiyor. Çok ilgili biri anlamadığım soruların üzerinde tekrar ederek anlamam için uğraşıyor. Çözemediğim soruları whatsapp üzerinde çözerek geri dönüş sağlıyor. Çok memnunum.

 

  Rojin K.

  Matematik/Geometri Özel Ders 13/05/2010 (YKS)

Recep Hoca sıkılmadan ders aldığım nadir hocalardan biri. Çok ilgili ve programlı. Samimi ve rahat bir ortam sağladığı için dersi eğlenceli hale getiriyor. Kendine ait metodlarlı sayesinde ezberi azaltıyor. Onunla çalıştığım için çok memnunum.

 

  Gamze K.
  Matematik Özel Ders-YKS  31/03/2020

Özel ders ve öğrenci koçluğunun yanında bir çok konu da yardım alabileceğiniz bilgi ve birikim açısından inanılmaz donanımlı aynı zamanda öğrenci takibi ve motivasyon konusunda da çok başarılı her türlü koşulda hedefinize ulaşmanız için elinden geleni yapacağından asla şüphenizin olmayacağı özellikle matematik ve geometriyle ilgili sıkıntılarınız varsa mutlaka tanışmanız gereken şiddetle tavsiye edeceğim çok değerli bir hoca.

  Zeynep Y.
  Matematik Özel Ders-YKS   21/01/2020

Gerçekten çok kıymetli bir öğretmen kendisi. Her konuda bilgili ,verimli biz çok memnun kaldık kendisinden ,iyi ki tanımışız,ders almışız :)

  Mustafa Ö.
  Online Matematik-Geometri-Fizik-Kimya Özel Ders-10.sınıf   17/01/2020

Gerçekten çok anlaşılır ve ilgili bir hocam, herkese öneririm.

  Sena Nur K.
  Matematik-Geometri Özel Ders-YKS-DGS   28/12/2019

Recep hoca gerçekten bulabileceğiniz en iyi hocadır. İlk derste yememden uyumama kadar konuştuk seviyemi belirledik beni gerçekten hem motive etti hemde ilerlememi sağladı. Eşi de güler yüzlü samimi biri. Beni ailedenmiş gibi hissettirdiler. Düzenli bir şekilde ilerleme katettik. Teşekkür ederim hocam ☺️

  Emirhan Y.
  Matematik-Geometri Özel Ders-YKS   10/12/2019

geometri gibi ön yargıyla baktığım bir dersi anlamama vesile olan hocamı herkese öneririm.. :)

  Derya K.
  Matematik Geometri Özel Ders-KPSS-YKS    05/12/2019

Recep hocamın konuya hâkimiyeti ve bana derste anlattiğı püf noktalar matematiğe olan ön yargımı kırdı kendisinin beni çalışmaya motive etmeside çok güzel Recep hocamdan çok memnunum iyi ki sayenizde hocamla karşılaştım çok memnunum

  Eda T.
  Matematik-Geometri-Fizik-Kimya Özel Ders-YKS      21/10/2019

Kardeşim Recep Hocadan YKS için ders alıyor ve çok memnun kaldık. Öğrenci için eğitim programı hazırlıyor, ders dışında da ilgileniyor ve çalışma için motive ediyor. Tavsiye ederim.

  Çağatay A.
  Matematik-Geometri Özel Ders-11.sınıf  13/10/2019

Recep hocam beni yeniden hayata döndürdü desem yalan söylemiş olmam herhalde. Sadece matematik dersi vermiyor aynı zamanda rehberlik de yapıyor. Ders çalışmayı sevmeyen bana ders çalışmayı sevdiren hoca :)

  Aylin K.
  Matematik-Geometri Özel Ders-YKS   20/09/2019

Kuzenim için iletişim kurmuştum ve iyi ki denk gelmişiz diyorum. Gerek kendisi, gerek eşi harika insanlar. Bizi çok iyi ağırladılar. Ders konusunda ise öğrenci iletişimi, konu hakimiyeti ve aktarma becerisi, öğrenci takibi, danışmanlık, beslenme uzmanı her türlü hizmeti vermesi ve bu konularda dört dörtlük olması en büyük şansımız. Verdiği emekler için çok teşekkür ediyoruz. Öğrencimiz emin ellerde ve sınav sonu başarılarını kutlamak için gün sayıyoruz. Her şey için teşekkürler hocam.

  Muhammed A.
  Matematik-Geometri-Fizik Özel Ders-YKS  13/09/2019

Recep hocamdan kesinlikle çok memnunum. herkese tavsiye ederim. kralsın hocam :))

  Ayşe K.
  Matematik-Geometri-Fizik Özel Ders-YKS  05/09/2019

hocamdan yaklaşık bir aydan beri ders alıyorum. gerçekten çok memnunum. sadece ders anlatması değil, öğrenci ve aileyle olan ilişkisi, eğitim koçluğu noktasındaki bilgisi çok çok iyi. kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  Sami A.
  Matematik-Geometri Özel Ders-YKS   14/08/2019

Hocamız yaklaşık 2 haftadır oğluma matematik ve geometri dersi anlatıyor. Gayet memnunuz herkese tavsiye ederim.

  Tuğba A.
  Matematik Geometri Özel Ders-YKS   03/08/2019

Recep bey gerçekten matematik ve Geometri konusunda uzman. ben sadece matematik dersi alacaktım fakat sonrasında geometri dersi de aldım. geometri konusunda en az ezberle en yüksek soru çözümü nasıl yapılacağını öğretti bana. Sadece bu derslerle ilgili değil diğer dersler hususunda nasıl çalışacağım konusunda da bana yol gösterdi. çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.

  Edibe T.
  Matematik Geometr Özel Ders-10 sınıf   20/07/2019

Recep öğretmenimize iş disiplini/ahlâkı, konusuna hakimiyeti, nezaketi, öğrencisiyle olan iletişimi ve derslerde güven veren ilerlemeler için sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum. Iyi bir insan ve öğretmen arayanlar, dilerim Recep Öğretmenimizle yolunuz kesişsin. Saygılar.

  Alev O.
  Matematik-Geometri Özel Ders-YKS    11/07/2019

Recep Hoca ile kısa bir süre çalıştık. Bu kısa sürede kızımın üniversite sınavına hazırlanmasında çok yardımı dokundu.Öğrenci ile iletişimi çok iyi tavsiye ederim.

  Melisa D., 03 Temmuz 2019
  Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YDS, Sınav Hazırlık - TYT 

Zamanında üniversiteye gidememiş bir bayan olarak her 2 çocuğumu da dünyaya getirip, onları belli bir yere kadar yetiştirdikten sonra, eğitimimde gördüğüm bu eksikliği telafi etmek istedim ve beni üniversite sınavlarına hazırlaması için özel ders verecek bir öğretmen arayışına girdim. Bu noktada Recep Hoca’yla tanışıp kendisiyle çalışmaya başladım. Çok az zamanım olmasına rağmen Recep Hocam bu kısa süreyi nasıl efektif ve verimli kullanabileceğimizi saptayarak kilit noktalar üzerinde durarak çalışma stratejisi belirledi ve beni sınava hazırladı. Bilgi birikimi, tecrübesi, sabırlı ve güzel ders anlatımı ile hiç sıkılmadan ve motivasyonumu kaybetmeden çok güzel bir çalışma süresi geçirdik. Kendisine desteği için çok teşekkür ediyor ve kendisini herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. 

  Güney C.
  Matematik Özel Ders   28/06/2019

Recep hocam beraber çalışmaya başladığımızdan beri bana çok destek oldu. Kendi yöntemleri sayesinde formül ezberleme zorunluluğum normaline kıyasla çok azaldı, günlük 2 saatlik bir çalışma düzeni belirledik, işlediğimiz konuları tekrar ettim ve beraber tekrar oturup üstünden geçtiğimizde çok daha iyi oturdu konular. Kendisine verdiği emek için ayriyeten çok teşekkür ediyorum, hem öğretmenim hemde yakın bir arkadaşım olarak gördüm kendisini. Kaçırmayın derim :)

  Öykü C.
  Matematik-Geometri Özel Ders   11/05/2019

Gerçekten işini özenle yapan nadir hocalardan biri. Üniversiteye hazırlık sürecini çok iyi bildiği, çalışma taktiklerine hakim olduğu için sadece matematik değil rehberlik konusunda da çok yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorumm :))

  Buşra G.
  Matematik Özel Ders   01/05/2019

Hocamın evinde ders almaktayım. Hemşire olarak çalıştığın için ders saatlerim değişmekte ve bu konuda çok yardımcı olmakta. 7/24 destegini esirgememkte. Konusuna hakim çok misafirperver. Ve kibar bir insan. Hocamdan çok çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

  Elif C.
  Matematik Özel Ders   24/04/2019

Hocamızla düzenli devam etmeyi planlıyoruz. Memnun kaldık. Tavsiye ederim.

  Yunus G.
  Matematik Özel Ders   23/04/2019

Bilgili, özverili ve özgüvenli bir eğitmen. Sistematik çalışması ve ne yaptığını biliyor olması çok önemli.. Gördüğüm kadarıyla, klasik metodlar yerine daha farklı bir yol izleyip ezberle öğrenciyi sıkmıyor. Her şey iyi başladı, bu şekilde devam ederse başarı kaçınılmaz olacaktır.

  Muhammet Ç., 10 Nisan 2019
  Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES

Sağolsun Recep Bey fazlasıyla ilgiliydi. Ders anlatımı ve zorlandığım konular hakkındaki yardımları gayet başarılıydı. Kendisinden ders almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

  Mehmet Baran B., 10 Nisan 2019
  Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES, Yabancı Dil - İngilizce

Yüz yüze eğitim de çok başarılı bir insan, konu anlatımı diksiyon-ders anlatım konularında uzmanlığını çok iyi gösteriyor.

  Musa A., 10 Mart 2019
  Ders Konusu: Sınav Hazırlık - KPSS, Yabancı Dil - İngilizce, Bilgisayar - Programlama

Çok bilgili bir insan buldum karşımda. Ve bildiklerini gerçekten karşısındakine aktarabilmekte. Sınavlar konusunda da çok ince püf noktalar vermekte.... Çok kibar bir insan. Her yönden tavsiye ederim.

  Hakan E., 01 Mart 2019

  Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YKS

Recep abim matematik ve geometri konusunda uzman. Kurslarda hocaların çözemediği soruları bile çözüyor. Recep abi gerçekten çok ilgili. Tüm arkadaşlarıma ismini verdim buradan da söylüyorum herkese tavsiye ediyorum.
 

Öğrenci Yorumları
bottom of page